Melis Ertürk Keskin Boyden Türkiye’ye kıdemli danışman olarak atandı

Dünyanın önde gelen liderlik ve yetenek danışmanlığı şirketi Boyden Global ailesine kıdemli danışman olarak atanan yeni isim Melis Ertürk Keskin oldu.

Melis Ertürk Keskin, Boyden Türkiye’de üst düzey yönetici seçme ve işe alım, dönemsel yönetim ile liderlik danışmanlığı alanlarında hizmetler sunacak.  18 yıldan bu yana bağımsız denetim-danışmanlık, iç kontrol-denetim, risk yönetimi, finans ve satış operasyonları ile nakit akış yönetimi, bütçe-raporlama, stratejik planlama ve transformasyon alanlarında çeşitli sorumluluklar üstlenen Keskin; ilaç, hızlı tüketim ve kozmetik sektörlerindeki deneyimi ve üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip bulunuyor. 

 

Yeditepe Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İşletme ve Ekonomi bölümlerinden 2005 yılında ikincilikle mezun olduktan sonra iş hayatına Ludwigshafen, Almanya’da Basf şirketinin pazarlama departmanında başlayan Melis Ertürk Keskin, kariyerine PricewaterhouseCoopers İstanbul Ofisi’nde bağımsız denetçi olarak devam etti. Yaklaşık üç yıl aynı şirkette kıdemli denetçi olarak görev yapan Keskin, bu dönemde Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını aldı. 2009’da Unilever’de iç denetim ve risk yönetimi bölümlerinde, daha sonra da finans departmanında altı yıl süresince sorumluluklar üstlendi.

 

Melis Ertürk Keskin, 2012 yılında Boğaziçi Üniversite’sinde Executive MBA’ini tamamladı. 2015 yılında Henkel Kozmetik iş biriminde, finans, satış operasyonu ve müşteri hizmetleri müdürü olarak çalışma hayatına devam etti. 2018 yılında aynı şirkette finans ve satış operasyon direktörü olarak, net gelir yönetimi görevini üstlendi. 2023 yılında Henkel’in global birleşme sürecinde McKinsey ve Bain şirketleriyle birlikte süreci yürüten Melis Ertürk Keskin, aynı zamanda Henkel Kozmetik birimi icra kurulu üyesi olarak çalışma hayatını sürdürdü. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x