Bu Kez Hedefine İmamoğlu’nu Koydu!

Dün Haber Global’de “Buket Aydın ile Yüz Yüze” programına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Murat Kurum konuk oldu. Aydın, programında Ekrem İmamoğlu’na yönelik dikkat çeken bir ifade kullandı.

Buket Aydın, geçmişte YouTube kanalında yaptığı bir yayında da Ekrem İmamoğlu’nu hedef almıştı, sözlerine başlamadan önce yılan taklidi yapmasıyla gündem olmuştu.

Murat Kurum’un konuk olduğu programda da Aydın, yine Ekrem İmamoğlu’na atıfta bulundu.

“OYUM SİZE DEĞİL EKREM BEY”

Buket Aydın, “Oyum da size değil Ekrem Bey, bunu da böyle söylemek isterim” diyerek seçimde Ekrem İmamoğlu’na oy vermeyeceğini açıkladı.

2019 YEREL SEÇİMLERDE DE KILIÇDAROĞLU’NU HEDEF ALMIŞTI

2019 yerel seçimleri öncesinde Buket Aydın’ın programına konuk olan Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Büyükşehirleri alacağız” sözüne Aydın, kahkahalarla gülmüştü.

Aydın programda Kılıçdaroğlu’nun ve CHP’nin Büyükşehirleri kazanacağına dair söylemlerini hatırlatıp “Diyelim ki kazanamadınız” sözünün hemen üzerine Kılıçdaroğlu araya girip “İstanbul’u alacağız, Ankara’yı alacağız, Bursa’yı alacağız” diyerek saymaya başlamıştı.

2019 Seçim Sonuçları gazetecilerin tarafsızlığını, konuğuna saygısını sonuna kadar koruması gerektiğinin bir kez daha kanıtı oldu.

Kılıçdaroğlu’nun sıraladığı kentlerde CHP kazanmıştı. Kazanılmayan tek bir şehir oldu o da Bursa’ydı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x